הצטרפו לעמוד הפייסבוק

Gypsy Medley
Earth Dance
Flambee Montalbanaise
Above Us
A Gust of Wind
Gypsy Medley
Big John
Brazilian Medley
HarmoniCadence

 צפו בקליפ חדש של מיכל אדלר
 ביצוע של 'Gipsy Medley' ע"י שלמה גרוניך ושלישיית אדלר ניתן למצוא כאן.
 ביצוע של 'שירים פשוטים' ע"י שלמה גרוניך ושלישיית אדלר ניתן למצוא כאן.

לאור שיתוף הפעולה המוצלח בין שלישיית אדלר לשלמה גרוניך, שהתבטא בין היתר בהלחנת היצירה HarmoniCadence, היה זה אך טבעי שגרוניך ישוב ויעבוד עם חברי השלישייה לקראת אלבומם החדש.

האלבום החדש מכיל שתי יצירות חדשות של שלמה גרוניך – Earth Dance ו – Above Us. Earth Dance נשמע כשילוב בין מוסיקה חסידית להשפעות של רוק מתקדם ומוסיקת עולם. Above Us הוא גרסה אינטרומנטלית לשיר שמבוצע על ידי גרוניך בהופעותיו עם ההרכבים 'נוגעים בשמיים'. היצירה HarmoniCadence, על שלושת חלקיה, מופיעה באלבום בהקלטה מהופעה חיה.

מלבד יצירותיו של גרוניך מכיל האלבום יצירות ששלישיית אדלר מבצעת בהופעותיה החיות הרבות בארץ ובעולם. בין היתר מבצעת השלישייה מספר יצירות פרי עטו של המעבד והמלחין גוראן ברגוביץ', הידוע בעיקר מעבודתו עם הבמאי אמיר קוסטריצה.

בין המוסיקאים הרבים המתארחים באלבום ניתן למנות את חן צימבליסטה וגדי סרי בכלי הקשה, אמיר מילשטיין בחליל, חנן בר-סלע בקלרינט, עמוס הדני בגיטרות, יוליה בן-הר בויולה, שאול בן-הר בכינור, ויוסי פפו לוי בתופים (הזכור לטוב מהשתתפותו באלבום 'קצת אחרת'). אליהם מצטרף שלמה גרוניך בנגינה בקלידים ובאקורדאון ובשירה. בנוסף דני ליטני מתארח בשיר Big John. אורחת מיוחדת מאוד היא הזמרת רחל כספי, השרה מחרוזת משירי ג'ובים. מצטרף אליה בגיטרה ובכלי הקשה מתי כספי האחד והיחיד, אשר גם עיבד את המחרוזת.

האלבום איננו ניתן לרכישה כרגע בחנויות, אך הוא נמכר בהופעותיה של השלישייה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאי-מייל של שלישיית אדלר.

עופר שנער, כל הזכויות שמורות (c)